ATP Motor.cz

Nový e-shop

img-novy-eshopVážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že jsme spustili NOVÝ E-SHOP ATP MOTOR.

 

Náš e-shop dostal nový kabát proto, aby Vaše nákupy probíhaly v uživatelsky příjemném novém prostředí, kde se budete přehledněji a snadněji orientovat v celém portfoliu našeho sortimentu.

Věříme, že Vám NOVÝ E-SHOP bude sloužit nejen k jednoduššímu objednávání produktů, ale bude i radostí z nákupu samotného.

E-shop postupně upravujeme a odstraňujeme případné nedostatky, které se po spuštění objevily. Pokud objevíte na e-shopu chybu, budeme rádi, když nás na ni upozorníte.

Také v případě, že máte potíže s dohledáním zboží nebo vytvořením objednávky, dejte nám vědět, rádi Vám pomůžeme. Kontaty pro tyto případy jsou e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a telefon +420 566 524 236

Děkujeme za pochopení
Kolektiv pracovníků ATP Motor s.r.o.

Autorizace uživatelského účtu

V případě, že jste na původním e-shopu měli vytvořený uživatelský účet, přenesli jsme jej i do nového e-shopu. Z bezpečnostních důvodů je zapotřebí, abyste svůj uživatelský účet v novém e-shopu autorizovali.

Na e-mail jsme Vám poslali instrukce, jak tuto autorizaci provést. Postupujte prosím dle tohoto návodu. 

V případě potíží s autorizací se na nás obraťte prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na tel. +420 566 524 236.

Přejeme Vám příjemné nakupování v našem novém e-shopu ATP MOTOR.

CZ
Nahoru