ATP Motor.cz

Aktuality

Nezávislý test Liqui Moly

Test časopisu Auto Bild

test lm_logo

Podrobnosti k Mnohoúčelovému spreji LM-40 najdete zde!

V rozsáhlém testu provedeném odborníky bylo testováno 12 penetračních olejů v různých kategoriích. Pouze dva splňují všechny sliby uvedené na štítku, včetně multifunkčního spreje LM-40.

test lm_detail

 

Ať už v autě, v dílně nebo v domácnosti, multifunkční oleje jsou velmi oblíbené jako univerzální pomocníci. Pokud je zámek dveří zaseknutý, šrouby na vadném výfuku jsou zapečené, přední dveře vrzají nebo sekačka na trávu nenastartuje – bez ohledu na to, jak různé úkoly mohou být, univerzální oleje se zdají být řešením ve všech případech. Dokážou ale multi-oleje skutečně vše, co slibují?

 

Jako chemické produkty s komplexními vlastnostmi byla účinnost 12 sprejů testována testovacími experty z největších německých automobilových novin podle vědeckých kritérií ve specializované laboratoři určené k tomuto účelu. Kromě toho byly kontrolovány pokyny/srozumitelnost/bezpečnost a také aplikace a materiálová kompatibilita.

 

Účinek
Požadavky na multi-oleje jsou obrovské. Mají chránit před opotřebením nebo mu dokonce předcházet a také zajistit dobré mazání. Měly by také chránit před korozí, být co nejvíce plazivé, aby mohly vyvinout svůj mazací účinek i na hlubokých závitech šroubů a vytlačit vodu.

 

S celkovým počtem 127 z možných 160 bodů dosáhl multifunkční sprej LM-40 nejlepšího možného výsledku téměř v každé jednotlivé testované oblasti účinnosti.

 

Materiálová kompatibilita
Multi-oleje by samozřejmě měly fungovat na co nejvíce površích a nepoškozovat je. Bylo testováno chování multisprejů na plastech a laku.

 

S 18 z 20 možných bodů dosáhl multifunkční sprej LM-40 velmi dobrého výsledku.

 

Aplikace
Místa, kde je potřeba multifunkční olej, jsou často obtížně dostupná. Ať už se jedná o malé praskliny nebo štěrbiny, ke kterým se lze dostat pouze nad hlavou nebo zespodu, aplikace oleje by měla vždy fungovat. Z tohoto důvodu byla testována i manipulace s plechovkami.

 

Multifunkční sprej LM-40 dosahuje 20 z 20 možných bodů a dosahuje tak nejlepšího možného výsledku.

 

Návod, srozumitelnost a bezpečnost
Zejména tam, kde existuje velký počet možných aplikací nebo chemických produktů, jsou srozumitelnost a bezpečnost dalšími relevantními hodnotícími kritérii.

 

I zde dosáhl multifunkční sprej LM-40 nejlepšího možného hodnocení s 5 z 5 možných bodů.

 

Celkově je LM-40 dobrý všestranný multifunkční sprej. Je velmi schopný penetrace, dokonale vytlačuje vodu, je šetrný k materiálům a dobře chrání proti rzi. Mazivost je v dobrém středu pole a ochrana proti opotřebení je velmi dobrá. Láhev je také vybavena praktickou 360 stupňovou rozprašovací hlavou.

 

Se 170 z 205 možných bodů získává LM-40 známku 2,0 (dobře) a nejenže skončí na prvním místě, ale také dosáhne vítězství v poměru cena/výkon.

test lm_porovnani

 

Podrobnosti k Mnohoúčelovému spreji LM-40 najdete zde!

 

 

Fotovoltaická elektrárna ATP Motor s.r.o.

Fotovoltaická elektrárna ATP Motor s.r.o.

Projekt: FVE ATP Motor s.r.o.
Číslo projektu: CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0004530
je spolufinancován Evropskou unií.


Cílem projektu je snížit spotřebu elektrické energie dodávané ze sítě z
tradičních zdrojů díky využití energie z obnovitelného zdroje, čímž dojde ke
snížení dopadu podnikatelské činnosti na životní prostředí v podobě snížení
produkce emisí CO2 při výrobě el. energie.
Cílem projektu je instalace fotovoltaické elektrárny včetně instalace
bateriového uložiště pro akumulaci energie.

ftve eu

 

pdfPublicita FTVE ATP Motor

Poděkování Den Zemědělce Kámen

Poděkování za návštěvu stánku společnosti ATP Motor na výstavě Den Zemědělce

Děkujeme Vám za návštěvu Našeho stánku ATP Motor na výstavě Den Zemědělce v Kámeni.

20230913 095451   20230913 095545   20230913 095735

Na výstavě Den Zemědělce Kámen společnost ATP Motor předvedla novinku v sortimentu šroubované stavitelné ráfky kultivačních kol.

pdfLeták kultivační kola

Nahoru