ATP Motor.cz

O firmě

Společnost ATP Motor s.r.o. je zavedenou, ryze českou společností. Nosným programem je výroba a prodej značkových náhradních dílů, opravárenských sad AGS Premium quality, pneumatik a příslušenství na traktory typu ZETOR, ZTS, URSUS, LKT, zemědělské, stavební a lesnické stroje. Zajišťujeme také služby v oblasti opravárenství, prodej traktorů, náhradních dílů na zahraniční traktory a zemědělské stroje.

IMG 1059-edit 2Skladové a prodejní prostory společnosti se nachází v obci Stránecká Zhoř, okres Ždár nad Sázavou a jsou snadno dostupné z dálnice D1, EXIT 141 Velké Meziříčí - západ. V našem prodejním skladu se na ploše 1480 m2 nachází sortiment cca 15 000 položek, které trvale držíme skladem, dalších cca 160 000 položek, které máme v systému, jsme schopni dodat zákazníkům do 24 hod. na zasílací adresu, kterou zákazník uvede v objednávce.

22 Foto_048

Mezi naše zákazníky patří významné opravárenské a obchodní firmy, členové asociace soukromých zemědělců a zemědělských společností, stavební a lesnické společnosti, výrobci zemědělské a stavební techniky.

Cílem naší společnosti je poskytnout všem zákazníkům široký sortiment zboží a služeb v nejvyšší dostupné kvalitě a trvale příznivých cenách s vysokou přidanou hodnotou. Kontakt se zákazníky zajišťuje tým kvalifikovaných obchodníků a prodejců s vysokou odborností a znalostí sortimentu na starší i nové typy traktorů. V přátelském prostředí našeho prodejního skladu Vám odborně poradí a obslouží pracovníci s více než 20letými zkušenostmi v oblasti technologie oprav a prodeje náhradních dílů, pneumatik a příslušenství. Naším cílem je zajišťovat dostupné náhradní díly nejenom na nové, ale i na starší typy traktorů a neustále tyto díly inovovat a vytvářet opravárenské sady, které umožňují zrychlení postupu opravárenských prací a modernizaci starších typů traktorů.

9Evidence zboží pomocí čárových kódů usnadňuje rychlost obsluhy a snižuje množstevní reklamace při dodávkách zboží na minimum. V areálu prodejního skladu se nachází dostatek parkovacích míst pro naše zákazníky.

 

IMG 0963 edit 2Společnost ATP Motor poskytuje rovné příležitosti pro všechny dodavatele, odběratele i zaměstnance. Při svém podnikání se řídí zásadou šetrnosti vůči životnímu prostředí a řídí se platnými normami a předpisy v rámci EU.

 

Zboží v naší společnosti je možno objednat v našem internetovém obchodě shop.atpmotor.cz, osobně, faxem, elektronickou poštou nebo pomocí rezervačního systému, poptávkového formuláře, příp. poptávkového formuláře disků, pneumatik, kultivačních kol a dvojmontáží

IMG 1967 2.1

Objednané zboží expedujeme po celém území České republiky obchodním balíkem, nebo vlastním rozvozem s termínem dodání přímo k zákazníkovi do 24 hod.

 

IMG 6806 2Stálým zákazníkům, členům asociace soukromých zemědělců a zemědělských družstev nabízíme systém slev, bonusů a individuální přístup při projednávání dodacích podmínek s možností zařazení do rozvozového plánu. Zboží do zahraničí zasíláme podle požadavků zákazníka.

 

15 35letNabízíme Vám osobní přístup k Vašim požadavkům a věříme, že budete s naším zbožím a službami spokojeni.

Váš tým ATP Motor

 
Nahoru