ATP Motor.cz

Náhradní díly

Opravárenské sady ND na traktory Zetor, ZTS, URSUS

Společnost ATP Motor s.r.o. zajištuje a dodává opravárenské sady náhradních dílů v nejvyšší dostupné kvalitě a trvale příznivých cenách.


Opravárenské sady ND na traktory Zetor, ZTS, URSUS

Opravárenské sady na motory a traktory typu Zetor, ZTS, URSUS jsou dodávány na trh pod zavedenou značkou ATP (AGS) Premium quality, která vznikla v roce 2006. Sortiment v současné době obsahuje cca 700 druhů různých opravárenských sad, které jsou průběžně doplňovány a modifikovány tak, aby zrychlovaly technologický proces oprav a současně umožňovaly i modernizaci starších typů traktorů.

Od počátku je hlavní prioritou kvalita výrobků. Základem značky je pečlivý výběr stabilních dodavatelů a komponentů. Výroba komponentů je vždy řízena dle norem ISO, převážná část dodavatelů je zároveň dodavateli na první výbavu, což zaručuje, že v balení ATP (AGS) Premium quality zákazník obdrží prověřený produkt. Stejný důraz, jaký je kladen na výběr stabilních a kvalitních dodavatelů, je kladen i na pečlivé zařazení dílů v e-shopu, společně se všemi souvisejícími specifikacemi, obrázky a servisními informacemi. Neustále probíhá proces rozšiřování sortimentu a rozšiřování portfolia kvalitních dodavatelů.

Jsme přesvědčeni, že se budete se značkou ATP (AGS) Premium quality setkávat stále častěji. U zákazníků si značka získává stále větší oblibu a odezvy jsou velmi kladné. Pamatujte, že na trhu je zavedená značka kvalitních náhradních dílů ATP (AGS) Premium quality. Žádejte tuto značku u svých prodejců a opravářů zemědělské, lesnické a stavební techniky.

pdfKatalog opravárenské sady AGS Premium quality

CZ
Nahoru